Askemose 11 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Sydals - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Sydals. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Sydals er der netop kommet to interessante boliger til salg. Den første er et fritidshus beliggende på Askemose 11 i Skovmose. Huset byder på et samlet areal af 109 kvadratmeter og rummer 4 værelser. Grunden, som fritidshuset ligger på, strækker sig over 932 kvadratmeter.

Den anden bolig, der er kommet til salg, befinder sig på Lysabildgade 95A i Lysabild. Denne villa er markant større med sine 392 kvadratmeter og hele 21 værelser. Grunden hertil er på 2400 kvadratmeter, hvilket giver god plads til udfoldelse.

Fritidshuset på Askemose 11 er prissat til 2.199.000 DKK, mens villaen på Lysabildgade 95A har et udbudspriser på 1.795.000 DKK. Der er endnu ikke oplyst månedlige ejerudgifter for nogen af boligerne.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga