Store besparelser på Pink Lady æbler til 20 kr. og Pepsi Max til 9 kr. i Sydals

dato

Vi har gennemgået denne uges tilbudsaviser fra dagligvarebutikker i Sydals og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Min Købmand, Rema 1000 og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Pink Lady æbler til kun 20 kr.

DagliBrugsen tilbyder en bakke med 8 stk. udenlandske Pink Lady æbler, klasse I, for kun 20 kr. pr. bakke. Dette tilbud er gyldigt fra fredag den 27. marts til og med onsdag den 1. april.

Min Købmand: Kims Chips, Snacks eller Nødder til 14 kr.

Hos Min Købmand kan du få Kims Chips, Snacks eller Nødder i flere varianter til en pris på 14 kr. pr. pose. Du kan købe op til 4 poser pr. kunde pr. dag til denne pris. Tilbuddet gælder fra fredag den 27. marts til lørdag den 4. april.

Rema 1000: Pepsi Max eller Faxe Kondi til kun 9 kr.

Rema 1000 har et godt tilbud på Pepsi Max eller Faxe Kondi til kun 9 kr. for 1,5 liter. Tilbuddet er gældende fra søndag den 29. marts til og med lørdag den 4. april.

SuperBrugsen: Kærgården smørbar til 10 kr. for medlemmer

SuperBrugsen tilbyder Kærgården smørbar på 200 g til en pris af 10 kr. for medlemmer og 15 kr. for ikke-medlemmer. Tilbuddet gælder fra fredag den 27. marts til lørdag den 4. april.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.